Ana Sayfa »
TDE 2. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi
TDE 2. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi 29 Şubat, 2016

 

 

 

 

 

 

Toplumcu Düşünce Enstitüsü 2. Olağan Genel Kurulu,  25.02 2016 tarihinde enstitü merkezinde gerçekleştirildi.

 

Genel Kurul'da  Enstitü'nün 2015 Faaliyet Raporu değerlendirilerek  geleceğe yönelik görüş ve öneriler kayda geçilmiştir. 

 

Genel Kurul ayrıca daha önce yapılmış olan Tüzük değişikliği çerçevesinde olmak üzere 2016 döneminde dernek organlarında görev alacak olan yöneticileri de aşağıdaki şekilde belirlemiştir:

 

 

Yönetim Kurulu (asil):
 
 
Nebil İLSEVEN
Cengiz ERDOĞAN
Emre ÖZDEMİR
İskender ÖZTURANLI
Emre ÇAKIR
 
 
Yönetim Kurulu (yedek)
 
 
Ferhan KAPTAN
Ahmet BAĞLICA
Barış ANTİK
Mikayil DİLBAZ
Mustafa ÜÇBAŞ
 
 
Denetim Kurulu (asil):
 
 
Eryaşar EYYÜBOĞLU
Bülent ÇAKIR
Hüseyin ÇINAR
 
 
Denetim Kurulu (yedek):
 
 
Metin YÜKSEL
Figen ŞARDAĞ YAZICI
İbrahim Uğur SEMERCİ
 
 
Etik Değerlendirme Kurulu (asil)
 
 
Ümit SİLAN
Özgür Mert BALCI
Kubilay BEYHAN
 
 
Etik Değerlendirme Kurulu (yedek)
 
 
Rıza KOÇYİĞİT
Cevat TURAN
Ayşenur SÜBERK ÖZTURANLI
 
 
 
Genel Kurul'da gerçekleştirilen bu görevlendirmeyi takiben yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında yönetim kurulu üyeleri arasındaki iş bölümü karara bağlanmış; Nebil İLSEVEN Yönetim Kurulu Başkanlığına, Cengiz ERDOĞAN Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Saymanlığa, Emre ÖZDEMİR Enstitü Genel Sekreterliğine seçilmişlerdir.
 
 
İskender ÖZTURANLI ve Emre ÇAKIR Yönetim Kurulu Üyeleri olarak, yapılacak olan tüm faaliyet ve etkinlik geliştirme çalışmalarında yönetim kurulu adına birinci dereceden destek sağlamak üzere görev üstlenmişlerdir.
 

 

Yönetim Kurulu, ayrıca Dernek Tüzüğü'nün ilgili maddesi çerçevesinde, İsmail Emre TELCİ'nin Gençlik ve STK ilişkileri, Can BÜYÜKBAY'ın Yayınlar ve İçerik yönetimi, Muzaffer Ayhan KARA'nın Basın ve Tanıtım ve Esma Tülin CANDEMİR'in de Sosyal Medya İçerik ve Strateji yönetiminden sorumlu Başkan Yardımcıları olarak görevlendirilmelerini karara bağlamıştır.
 
 
Toplumcu Düşünce Enstitüsü
 
 
 
 
 
En Yeni Yazılar Avrupa'da Sosyal Demokrasinin Krizi Avrupa sosyalist ve sosyal demokrat partiler derin ve köklü bir kriz içinde bulunuyor. Son yıllarda farklı devletlerde..
Makale
Cezmi DOĞANER
Avrupa Solu 1: Radikalleşen Sol Euro krizi, mülteci akını ve Brexit derken Avrupa’daki kriz durumu bir türlü son bulmuyor..
Makale
Melih ŞENGÖLGE
TDE'den yeni bir yayın: Özgürlükçü Adalet Çağrısı 2016 yılında hazırlanan bu çalışma TDE'nin kurumsal faaliyetleri kapsamında tartışma ve değerlendirme metni olarak hazırlanmıştır
Haber
Toplumcu Düşünce Enstitüsü
Tüm Yazılar