Ana Sayfa »
TDE Olağanüstü Genel Kurul Duyurusu
TDE Olağanüstü Genel Kurul Duyurusu 13 Ocak, 2016
 
 
 
 
 
 
 
Derneğimizin 2. Olağan Genel Kurulunun Şubat ayı içinde yapılması gerekmektedir.
 
Bu Genel Kurul Toplantımıza hazırlık olarak bir Olağanüstü Genel Kurul toplantısı yapılması ve bu toplantıda Tüzüğümüzün 2 maddesinde değişiklik yapılarak, Olağan Genel Kurula bu değişikliklerle gidilmesinin uygun olacağı değerlendirilmiştir.
 
Buna göre; Tüzüğümüzün Madde 10/3 de belirtilen Genel Kurul toplama yükümlülüğü 3 yıldan 1 yıla indirilerek, "sorumluluk yorgunluğu" olarak ortaya çıkan durumun daha sık değişime olağan olarak cevaz veren bir sisteme geçilmesi; Tüzüğümüzün Madde 13'de 11 kişiden oluşması öngörülen Yönetim Kurulu'nun 5 kişiden oluşturularak, Dernek faaliyetlerinin daha etkin, ilgili ve angaje bir yönetim kurulu ile yürütülmesi hedeflenmektedir.
 
2. Olağanüstü Genel Kurul Duyuru ve Davet ilanı, 12.Ocak 2016 günü gazetede ilan edildiği şekli ile ektedir.
 
 
Toplumcu Düşünce Enstitüsü Derneği
 
 
 
 
 
 
 
 
 
En Yeni Yazılar Middle East of Inconsistencies For Qatar and the anti-Qatar coalition former’s support for the Brotherhood is also a big issue..
Makale
Ali TUYGAN
Adalet ve Eşitlik… İki başına Yürümek… Ardımıza Dönmeyeceğiz. Türkiye’de siyasal zemin nicedir baskıcı bir devlet aygıtı ve ona eşlik eden, bir güvenlik-paranoya-tehdit sacayağına dayanıyor.
Makale
Önder İskender ÖZTURANLI
Gulf Crisis and Turkey Middle East leaders have been quite outspoken in individually expressing their agony over Middle East’s fratricide..
Makale
Ali TUYGAN
Tüm Yazılar