Ana Sayfa »
TDE Adalete Çağrı Toplantılarının İkincisi Eskişehir'de gerçekleştirildi
Makaleyi İndirin
TDE Adalete Çağrı Toplantılarının İkincisi Eskişehir 5 Aralık, 2014

 

Tarım Politikaları

TDE "Adalete Çağrı" adı altında başlattığı toplantılarının ikincisini Eskişehir'de düzenledi. 13 Aralık 2014 tarihinde Odun Pazarı  Belediyesi Hasan Polatkan Kültür Merkezinde  14.00-18.00 saatleri arasında  yapılan toplantıya TDE Başkanı Dr. Nebil İLSEVEN'in açılış konuşması ile başladı. "Ekonomide Yapısal Dönüşümler ve Tarımsal Üretim; Beklentiler, Hedefler, Yeni Yaklaşımlar" panelinde;  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN, CHP Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş, Gazeteci Cem SEYMEN, KKTC Ortadoğu Teknik Üniversitesinden Prof. Dr. Zülküf AYDIN ve  Aromsa A.Ş. Genel Müdürü Murat YASA Tarım Politikalarındaki görüşlerini sundular.

 

TDE Başkanı Dr. Nebil İLSEVEN

 

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN

 

Cem SEYMEN

 

 

 

CHP Kocaeli Millet Vekili Prof. Dr. Hurşit GÜNEŞ

 

Tüm makaleyi okumak için lütfen PDF dosyasını indirin
En Yeni Yazılar Avrupa'da Sosyal Demokrasinin Krizi Avrupa sosyalist ve sosyal demokrat partiler derin ve köklü bir kriz içinde bulunuyor. Son yıllarda farklı devletlerde..
Makale
Cezmi DOĞANER
Avrupa Solu 1: Radikalleşen Sol Euro krizi, mülteci akını ve Brexit derken Avrupa’daki kriz durumu bir türlü son bulmuyor..
Makale
Melih ŞENGÖLGE
TDE'den yeni bir yayın: Özgürlükçü Adalet Çağrısı 2016 yılında hazırlanan bu çalışma TDE'nin kurumsal faaliyetleri kapsamında tartışma ve değerlendirme metni olarak hazırlanmıştır
Haber
Toplumcu Düşünce Enstitüsü
Tüm Yazılar