Ana Sayfa »
TDE Adalete Çağrı Toplantılarının İkincisi Eskişehir'de gerçekleştirildi
Makaleyi İndirin
TDE Adalete Çağrı Toplantılarının İkincisi Eskişehir 5 Aralık, 2014

 

Tarım Politikaları

TDE "Adalete Çağrı" adı altında başlattığı toplantılarının ikincisini Eskişehir'de düzenledi. 13 Aralık 2014 tarihinde Odun Pazarı  Belediyesi Hasan Polatkan Kültür Merkezinde  14.00-18.00 saatleri arasında  yapılan toplantıya TDE Başkanı Dr. Nebil İLSEVEN'in açılış konuşması ile başladı. "Ekonomide Yapısal Dönüşümler ve Tarımsal Üretim; Beklentiler, Hedefler, Yeni Yaklaşımlar" panelinde;  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN, CHP Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş, Gazeteci Cem SEYMEN, KKTC Ortadoğu Teknik Üniversitesinden Prof. Dr. Zülküf AYDIN ve  Aromsa A.Ş. Genel Müdürü Murat YASA Tarım Politikalarındaki görüşlerini sundular.

 

TDE Başkanı Dr. Nebil İLSEVEN

 

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN

 

Cem SEYMEN

 

 

 

CHP Kocaeli Millet Vekili Prof. Dr. Hurşit GÜNEŞ

 

Tüm makaleyi okumak için lütfen PDF dosyasını indirin
En Yeni Yazılar Middle East of Inconsistencies For Qatar and the anti-Qatar coalition former’s support for the Brotherhood is also a big issue..
Makale
Ali TUYGAN
Adalet ve Eşitlik… İki başına Yürümek… Ardımıza Dönmeyeceğiz. Türkiye’de siyasal zemin nicedir baskıcı bir devlet aygıtı ve ona eşlik eden, bir güvenlik-paranoya-tehdit sacayağına dayanıyor.
Makale
Önder İskender ÖZTURANLI
Gulf Crisis and Turkey Middle East leaders have been quite outspoken in individually expressing their agony over Middle East’s fratricide..
Makale
Ali TUYGAN
Tüm Yazılar